UAB "HITECH" tiekia šių gamintojų produkciją ir atstovauja juos Lietuvoje

Danfoss

Danfoss, Vokietija, Danija, JAV
Hidraulikos komponentų gamintojas

Tai pasaulinė kompanija užsiimanti naujų hidraulikos komponentų kūrimu, gamyba ir pardavimu. Daugiausiai Danfoss hidraulika skirta mobiliesiems įrenginiams. Nuo hidrostatinių transmisijų iki vairavimo komponentų, ir nuo variklių bei vožtuvų iki siurblių.

VOSS Fluid GmbH, Vokietija
Hidraulikos komponentų gamintojas

Pasaulinė kompanija pirmaujanti hidraulinių vamzdžių sujungimo technologijoje. Be plataus spektro jungčių, produktų programa taip pat apima ir sudėtingas vamzdžių sujungimo sistemas, iš anksto surinktus mazgus ir sujungimo įrangą. Dėka individualių sprendimų ir išsamios paslaugų programos, VOSS Fluid turi puikia reputacija kaip partneris stacionarios ir mobilios hidraulikos srityje.

MP Filtri

MP Filtri Spa, Italija
Hidraulikos komponentų gamintojas

Kompanija užsiimanti įvairių tipų filtrų, filtravimo elementų, struktūrinių komponentų hidraulinėms sistemoms kūrimu bei gamyba. Taip pat gamina alyvos kokybės matavimo ir stebėjimo priemones.

Hydronit

Hydronit Srl, Italija
Hidraulikos komponentų gamintojas

Kompanija užsiimanti naujų hidraulikos komponentų kūrimu, gamyba ir pardavimu. Pagrindiniai produktai - mini ir mikro hidraulinės stotelės. Daugiausiai ši hidraulika skirta mobiliesiems įrenginiams bei kelimo technikai.

Kitos mūsų veiklos srytis.

Forbo

Forbo Siegling GmbH, Vokietija
Transporterių juostų ir pavarų diržų gamintojas

Tai pasaulinis pramoninių gaminių lyderis, gaminantis aukštos kokybės pavarų diržus, konvejerių juostas, plastikines modulines juostas, krumplinius ir apvalius diržus. Šie produktai dar žinomi Siegling vardu. Šio gamintojo produktai naudojami daugelyje pramonės sričių, prekybos ir paslaugų sektoriuose. Pavyzdžiui, konvejerių juostos maisto pramonėje, bėgimo takelių juostos sporto klubuose, juostos krovinių paskirstymui logistikos centruose.

ITEM Industrietechnik GmbH, Vokietija
Aliuminio ir plieno profilių sistemų gamintojas

Pagrindinis šios kompanijos bruožas - inovatyvumas ir puikus dizainas. Item aliuminio profilių sistemos produktai yra gavę daug tarptautinių konstruktorių apdovanojimų. Šios kompanijos produktus galima naudoti ne tik pramonės srityje, bet ir gaminant baldus, stendus, vartus ir kitus paprastam vartotojui skirtus gaminius.

Igus

igus GmbH, Vokietija
Apsauginių vikšrų, slydimo guolių ir kreipiančiųjų gamintojas

Gaminiai iš plastiko - tai mažesni kaštai ir ilgesnis mašinų tarnavimo laikas, nenaudojant tepimo bei atsisakant nemažos dalies įrengimų priežiūros darbų. Pasirinkimas iš daugiau negu 80.000 produktų.